Президентська резиденція "Залісся" заробляє мільйони на продажу тварин та лісу

  14 Вересня, 2018 16:59
  За інформацією журналістів, резиденція вже давно мала стати заповідником.

  Резиденція "Залісся" під Києвом заробляє мільйони гривень на продажі тварин та лісу. У сюжеті програми "Гроші" розповіли, як із "Залісся" продають тварин, їхнє м’ясо і, цілком можливо, влаштовують VIP-полювання.

  Крім того, "Гроші" стверджують, що із держрезиденції масово вивозять деревину цілими лісовозами. Причому офіційна ціна продажу деревини суттєво відрізняється від ринкової.

  "Загалом за останні п'ять років у резиденції "Залісся" дичини настріляли на 189 тисяч – за стільки вони продали понад дев'ять тонн... дикого м'яса! При цьому директор сміється - тут не стріляють!", – йдеться у сюжеті.

  Водночас, директор державної організації Василь Грицик визнав, що організація продає живих тварин, наприклад, оленів та ланей, перепелів, гусей та фазанів.

  За інформацією журналістів, резиденція вже давно мала стати заповідником, проте наразі використовується як "об’єкт для дикого президентського бізнесу".  Раніше повідомлялося, що автомобільна компанія "Богдан Моторс", пов’язана з чинним президентом Петром Порошенком, сплачує мізерні відсотки за своїм боргом перед "Укрексімбанком" у 1,3 млрд гривень.

  Теги : Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів