Президент Єврокомісії: Питання членства в ЄС не на часі

  22 Травня, 2015 08:40
  Жан-Клод Юнкер заявив, що саміт у Ризі не стосується питань членства в ЄС країн "Східного партнерства", а також не спрямований проти Росії.
  Фото: Global look press

  Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер вважає, що Європейський Союз не готовий розглядати перспективи членства країн "Східного партнерства" (України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Азербайджану).

  Про це він заявив журналістам перед початком саміту "Східного партнерства" в Ризі.

  Він наголосив, що членство в ЄС – це не головна тема саміту, як багато хто заявляє. Хоч він і визнав, що Євросоюз повинен гарантувати таку перспективу. "Є європейські перспективи для кожної демократії в Європі, але це не тема сьогоднішньої зустрічі" – сказав Юнкер.

  Він додав, що до членства в ЄС не готові "ні вони, ні ми", але процес продовжується.

  Відповідаючи на запитання журналістів, Юнкер також підкреслив, що саміт "Східного партнерства" не спрямований проти Росії.

  Відзначимо, що Україна покладає великі надії від цьогорічного саміту в Ризі щодо питань безвізового режиму та більш чітких перспектив членства в Євросоюзі.

  Президент Петро Порошенко на саміті вже назвав чотири країни, які гальмують асоціацію України з ЄС – це Австрія, Греція, Італія та Кіпр. Загалом процес ратифікації завершений у 18 країнах ЄС. 

  Теги : юнкер ЄС Східне партнерство саміт членство
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів