Представники ДНР та ЛНР зірвали обмін полоненими

  20 Сiчня, 2016 20:04
  Сепаратисти в останній момент висунули неприйнятні умови обміну.

  Учасники Тристоронньої контактної групи не змогли домовитися про обмін полоненими: представники ДНР та ЛНР в останній момент висунули неприйнятні умови й зірвали обмін.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  Вона зазначила, що представники ДНР і ЛНР також не виконують рекомендації Тристоронньої контактної групи і щодо дотримання режиму припинення вогню.

  "Без припинення вогню та додержання режиму тиші, без повноцінного відведення важких озброєнь і підтвердження цього відводу СММ ОБСЄ, без відновлення нашого контролю над українсько-російським кордоном неможливо говорити ні про вибори, ні про зміни до Конституції України, не кажучи вже про вирішення гуманітарних, економічних проблем і питань розмінування", - навела вона слова екс-президента Леоніда Кучми.

  Крім того, Україна висловила стурбованість фактами нападу на представників місії ОБСЄ, які мали місце минулого тижня на непідконтрольній Україні частині Донбасу.

  Оліфер також повідомила, що наступне засідання Тристоронньої контактної групи відбудеться 27 січня у Мінську.

  Теги : ДНР бойовики ЛНР обмін полоненими Тристороння контактна група
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів