Представники Бундестагу порадять Порошенку звільнити Шокіна

  2 Лютого, 2016 20:15
  Реформа прокуратури за нинішнього керівництва не може вважатися надійною, переконані німецькі парламентарі.
  Фото з відкритих джерел

  Делегація Бундестагу, яка цього тижня перебуває в Києві, радитиме президентові Петру Порошенку прибрати перепону на шляху реформ, а саме – звільнити генпрокурора Віктора Шокіна.

  Як пише "Європейська правда", про це сьогодні у Києві заявили голова комітету Бундестагу з питань ЄС Гунтер Кріхбаум та депутат Норберт Шпинрат.

  Як зазначив Шпинрат, тема ГПУ та постаті генпрокурора йому відома ще з Берліна і вона також порушувалася всіма його співрозмовниками в Україні.

  "І кожен – і політики, і представники громадянського суспільства – говорив, що цю думку треба донести до всіх, з ким ми будемо зустрічатися. В цій ситуації ми просто не можемо не підтримати таку думку", - додав він.

  За словами Шпинрата, з особою нинішнього генпрокурора реформа прокуратури, котра відбувається, не може вважатися надійною.

  "Якщо успіху реформ перешкоджає якась особа, то ми відчуваємо свій обов’язок поділитися порадами на зустрічах, які у нас ще будуть в Києві", - зазначив він.

  Варто додати, що делегації залишилося провести зустрічі лише з президентом Петром Порошенком та міністром закордонних справ Павлом Клімкіним.

  "Ми дамо пораду тим, з ким зустрінемося, і ця порада буде дружньою, вона буде на користь України", - наголосив Кріхбаум.

  Своєю чергою, Норберт Шпинрат додав, що відмова вирішити проблему лише зашкодить керівництву країни. "Якщо суб’єкт ухвалення рішень всупереч порадам всіх, всупереч думці української громадськості, не ухвалить необхідне рішення, то рано чи пізно буде покараний за це", - зазначив він.

  Теги : Петро Порошенко бундестаг Віктор Шокін
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів