Правоохоронці не захищають простих українців – Березюк

  8 Листопада, 2017 22:28
  Березюк заявив, що голосування за відставку Авакова було спробою донесення до влади думки про проблеми із правоохоронною системою.

  Нардеп від "Самопомочі" Олег Березюк заявив у ефірі ZIK про неможливість перебування на посаді міністра людини, причетної до корупційного скандалу.

  "Є гучні конфлікти, які не можна ігнорувати. Однак навколо міністра не має виникати корупційний скандал. І якщо таке все ж відбувається, в будь-якій цивілізованій державі така проблема вирішується дуже швидко та просто. Однак Україна, як ми можемо констатувати, ще не є такою державою, тому такі процеси у нас відбувається інакше", – йдеться в заяві.

  При цьому він наголосив: голосування за відставку Авакова було, перш за все, спробою донесення до влади думки "про серйозні проблеми із системою правоохоронних органів" – "Це не було голосуванням за особу – це було ідейне і принципове голосування. Ми проти тих методів, які сьогодні використовуються в МВС та управлінні державою, оскільки правоохоронна система сьогодні стоїть не на боці простих українців".

  Нагадаємосуд наклав арешт на нерухомість Авакова-молодшого.

  Теги : Арсен Аваков Березюк Самопоміч
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів