Позов Портнова проти БПП: у Порошенка відмовляються від попередніх заяв

  11 Жовтня, 2018 14:37
  У президентській політсилі стали заперечувати, що їхні звинувачення стосуються саме Портнова.

  У "Блоці Петра Порошенка" замовили лінгвістичну експертизу, аби довести, що не порушували честі і гідності юриста Андрія Портнова.

  Про це у коментарі кореспондентові інтернет-видання UA1 повідомив адвокат Борис Сікліцький, що представляє інтереси БПП.

  У четвер, 11 жовтня, в Подільському суді почали підготовче засідання у справі за позовом Портнова проти БПП. Однак продовжать його 13 листопада, коли буде готовий результат лінгвістичної експертизи.

  За словами адвоката Карини Мікітян, яка представляє Портнова, мета позову досягти спростування інформації про причетність Портнова до злочинів проти України.

  "На веб-сайті партії БПП було розміщено недостовірну інформацію про Андрія Портнова, а саме вказано, що він нібито причетний до злочинів проти учасників Революції Гідності, до державної зради та окупації Криму. Ми у якості доказів неправдивості інформації надали відповіді органів досудового слідства про те, що в жодній кримінальній справі він не фігурує", – розповіла Мікітян.

  Натомість, як заявив адвокат БПП Борис Сікліцький, сторона відповідача не погоджується з тим, що висловлювання стосуються саме Портнова, тому й замовила відповідну експертизу.

  "Ми замовили додаткову лінгвістичну експертизу, аби з’ясувати, чи стосується те твердження в заяві партії БПП, яке є предметом позову, безпосередньо позивача. Якщо експертиза покаже, що це твердження не стосується позивача, то, відповідно, воно не могло порушити його права", – наголосив адвокат.

  Нагадаємо, у вересні відомий український юрист Андрій Портнов подав до суду позов проти "Блоку Петра Порошенка" через звинувачення на свою адресу.

  Теги : позов Порошенко БПП Петро Порошенко Андрій Портнов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів