Постраждалим від вибуху в Ічні доведеться самим вирішувати питання з житлом – експерт

  10 Жовтня, 2018 18:01
  Держава в разі форс-мажорних ситуацій має надати постраждалим громадянам допомогу, однак в Україні з цим виникають проблеми.

  Експерт із соціальних питань Андрій Павловський заявив, що після вибухів складів з боєприпасами в Ічні постраждалим громадянам доведеться самостійно вирішувати питання з житлом. Хоча держава у таких форс-мажорних ситуаціях має надати допомогу, наголосив експерт у коментарі для golos.ua.

  "Події в Ічні та інших населених пунктах є наслідками кричущої безвідповідальності та службової недбалості. Зрештою, тупості нашого найвищого військового керівництва. Склади з боєприпасами вибухають в п'ятий раз, але ніхто так і не поніс за це покарання. Порошенко, як головний військовокомандуючий, несе відповідальність за всі ці події", – пояснив Павловський.

  Експерт зазначив, що, як показує практика, постраждалі громадяни муситимуть самостійно вирішувати питання з житлом. За його словами, після вибухів складів у Калинівці більшість громадян самостійно відновлювали своє житло.

  "Крім того, винним у трагедії в Калинівці зробили майора, який заплатив державі 2000 тисячі гривень, хоча країні було завдано мільярдних збитків", – додав Павловський.

  Нагадаємо, керівник складу Міністерства оборони в Ічні Чернігівської області був звільнений в запас після антидиверсійної перевірки незадовго до вибухів на складах з боєприпасами.

  Теги : Петро Порошенко Калинівка Ічня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів