Постпред Порошенка визнав, що українські компанії допомагали будувати Кримський міст

  29 Травня, 2018 19:51
  За словами Бориса Бабіна, потрібно переслідувати всіх, хто брав активну участь у будівництві мосту.

  Українська влада не має наміру приймати заходи проти самого Кримського мосту окупантів, проте ряд фірм, в тому числі і українські, які брали участь у його будівництві, чекають санкції.

  Про це повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін в інтерв'ю Обозревателю.

  "Думаю, ніхто не планує ніяких заходів щодо існування самого цього об'єкта. Є заходи впливу на фірми, які сприяли його будівництву, перш за все, російські, але також і українські. До нас неодноразово надходили звернення про те, що українські компанії надавали робочу силу і техніку для будівництва мосту", – відповів він на питання про те, чи Україна готує заходи у відповідь на відкриття автомобільного руху по мосту.

  За його словами, "є й безліч західних компаній, які також надавали певні технології, обладнання, мотори, засоби для забивання паль, вимірювальні прилади тощо".

  "Якщо взяти в цілому, то російського в цьому мості, напевно, тільки фарба. Хоча я і в цьому не впевнений. Ми повинні переслідувати всіх, хто брав активну участь у цьому будівництві", – заявив Бабін.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що завод "Енергоавтоматика", який належить президенту України Петру Порошенку, постачає акумулятори для техніки, задіяної у будівництві Кримського моста.

  Теги : будівництво компанії кримський міст
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів