Пост Дейдея про поранення на Facebook в основному лайкали боти

  17 Липня, 2017 16:15
  Патріотичні пости нардепа за цей рік лайкали боти з Росії, в акаунтах яких були розміщені георгіївські стрічки і триколори.

  Запис народного депутата Євгена Дейдея про нібито отримане ним поранення в зоні проведення антитерростическої операції на Донбасі лайкали переважно бот-акаунти, частина з яких була зареєстрована у РФ.

  Про це написала активістка Христя Бевз на Facebook.

  За її словами, майже 2000 тис. ботів лайкнули пост Дейдея з відео перев'язки пораненої ноги, серед яких були акаунти з іноземними номерами, які не мали аватарок та були з порожнім життєписом. На даний момент з 2,2 тис. лайків – лише приблизно кілька десятків аккаунтів реальних людей.  Серед них 188 – смайл (регочу), решта – боти.

  Бевз зазначила, що в більшості постів Дейдея за цей рік було задіяно бот-технологію, причому патріотичні пости "схвалювали" боти з РФ, в акаунтах у яких і георгіївські стрічки, і триколори.

  "Так що ж це за поїздки в АТО не для піару, якщо для імітації величезної популярності постів застосовуються боти? З нас знову намагаються зробити ідіотів", – додала активістка.

  Нагадаємо, в зоні проведення АТО на Донбасі був поранений нардеп Дейдей.

  Теги : Інтернет Народний Фронт facebook євген дейдей боти
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів