Посол України у Великобританії просить забрати пропагандиста Грема Філліпса

  22 Вересня, 2016 17:14
  Український дипломат просить забрати проросійського пропагандиста на батьківщину.

  Посол України у Великій Британії Наталія Галібаренко просить офіційний Лондон зупинити діяльність на території України проросійського британського пропагандиста Грема Філліпса.

  Про це йдеться у відкритому листі Галібаренко, який було оприлюднено на сайті посольства України в Об'єднаному королівстві Великої Британії й Північної Ірландії.

  "Я хотіла б попросити британську сторону вжити всіх можливих заходів, у тому числі щодо його документів, щоб зупинити пропагандистську роботу пана Філліпса на російську окупаційну владу в Україні, щоб він покинув нашу країну назавжди", – йдеться у зверненні.

  Посол нагадала, що за свою пропагандистську діяльність у липні 2014 року Філліпса депортували з України та заборонили в'їзд строком на 3 роки. Але згодом повернувся на окуповану бойовиками територію та окупований Росією Крим. Своїм візитом на півострів так званий журналіст порушив закони України щодо процедури в'їзду на окуповані території.

  Галібаренко зазначає, що Філліпс продовжує бути рупором російської пропаганди на Донбасі і постійно принижувати громадян України і військовослужбовців.

  У листі посол акцентує увагу на тому, що нещодавно Філліпс намагався зірвати звільнення з полону бойовиків на Донбасі громадян України, ображав і кепкував з інвалідності важко пораненого Володимира Жемчугова, який понад рік перебував у полоні проросійських терористів.

  Також дипломат попередила, що у випадку затримання Філліпса на території України, він нестиме відповідальність за свої дії.

  Галібаренко зазначила, що своїми діями Філліпс псує імідж Великобританії як країни, яка послідовно підтримує Україну в протидії російській агресії.

  Теги : Велика Британія грем філіпс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів