Посол США "наїхав" на українську владу: не проводить люстрацію суддів

  30 Жовтня, 2015 10:53
  Вже більше року корумповані судді займають свої посади, наголосив Джеффрі Пайєтт.
  Джеффрі Пайєтт
  Фото з відкритих джерел
  Джеффрі Пайєтт

  Корумповані судді в Україні залишаються безкарними, а тому їхня люстрація повинна бути завершена.

  Про це заявив посол США в Україні Джеффрі Пайєтт на конференції Бізнес-ради США-України та Київської школи економіки.

  Посол наголосив, що українська влада повинна продовжувати реформи в напрямку зміцнення незалежності, відповідальності та цілісності судової системи.

  "Україна може впровадити закон щодо відновлення довіри до судової системи. Люстрація не закінчена. Після того, як уже цей процес триває більше року, корумповані судді все ще займають свої посади. Судді залишаються безкарними, коли вони зневажають права людини або демонструють презирство до верховенства права", - наголосив Пайєтт.

  Посол закликав надати більше часу тимчасовій спеціальній комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції та проводити люстрацію відповідно до рекомендацій цієї комісії.

  Нагадаємо, за останній тиждень це вже друге попередження з боку впливових дипломатів США, яке стосується люстрації суддівського та прокурорського середовища в Україні.

  27 жовтня колишній посол США в Україні Джон Гербст напряму звинуватив президента Петра Порошенка у тому, що досі не звільнено генерального прокурора Віктора Шокіна, зауваживши, що той не тільки провалив процеси проти корупціонерів, але й допомагав корупції разом із судовою владою.

  Теги : люстрація джеффрі пайєтт судді
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів