Посли 9 країн виступили зі спільною заяву стосовно відставки Абромавічуса

  3 Лютого, 2016 14:38
  Офіційні представники 9 країн зробили спільну заяву, в якій висловили розчарування через можливу відставку Міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса.

  Посли Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Швеції, Швейцарії, Великобританії, США виступили зі спільною заявою, в якій відзначили успішну роботу Абромавічуса на посаді Міністра економічного розвитку і торгівлі та висловили розчарування через його можливу відставку.

  "Протягом минулого року пан Абромавічус та його професійна команда досягли важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні України у відповідність до вимог програми МВФ і сприянні формування більш відкритої та прозорої влади", - йдеться у заяві.

  Разом з тим, вони наголосили, що "важливо, аби українські лідери відкинули свої дріб’язкові розбіжності, назавжди залишили у минулому корисливі інтереси, що гальмували розвиток країни протягом десятиліть, та активізували проведення необхідних реформ".

  Нагадаємо, сьогодні  Міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавічус подав у відставку.

  Теги : Канада Абромавічус США німеччина посольство відставка Франція литва Велика Британія мінекономіки швейцарія заява Італія швеція посол
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів