Посла США можуть допитати щодо грошей на реформу ГПУ

  28 Березня, 2016 20:53
  Раніше Джеффрі Пайєтт роз’яснив, як США надавали гроші на реформування Генпрокуратури України.
  Фото з відкритих джерел

  У справі про американські гроші, виділені на реформування Генпрокуратури, в разі необхідності може бути допитаний посол США Джеффрі Пайєтт.

  Про це у коментарі "Українській правді" повідомив заступник генпрокурора Юрій Столярчук.

  За його словами, це може відбутися, якщо слідчий та процесуальний керівник вважатимуть, що ситуація екстраординарна і потрібно почути думку посла Пайєтта.

  "Якщо є якісь застереження, порадимося, можливо, з кимось, може з генпрокурором. Може, ми дійсно робимо дурні кроки. Я не знаю. Але в чому проблема допитати пана Пайєтта?" – сказав Столярчук.

  Водночас він наголосив, що у цій справі обов’язково буде допитано заступника генерального прокурора Давида Сакварелідзе, оскільки він є одним із тих, хто підписував документи.

  Нагадаємо, раніше в ГПУ заявили про намір перевірити, чи не були розкрадені виділені США кошти на роботу заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе щодо реформування органів прокуратури.

  Після цього посол США в Україні Джеффрі Пайєтт роз’яснив, що виділені США кошти спрямовувалися міжнародним організаціям-партнерам, а не безпосередньо в органи прокуратури України. 

  Теги : США ГПУ сакварелідзе джеффрі пайєтт
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів