Порушив Конституцію: експерт про використання Порошенком церкви у передвиборчій кампанії

  8 Сiчня, 2019 11:51
  Президент порушує Конституцію, використовуючи церкву в передвиборчій кампанії, і розколює українське суспільство.

  Політолог Олексій Якубін вважає, що чинний президент Петро Порошенко порушує норми Конституції, використовуючи Православну церкву України (ПЦУ) в рамках передвиборної кампанії. Таку думку він висловив у коментарі для golos.ua.

  "Про що ще можна говорити, якщо недавно була новина, що Порошенко збирається з Єпіфанієм їздити по 17 регіонах після отримання нового статуту цієї структури, або того, що у нас називають Томос? Очевидно, що це абсолютно нове використання структури в обхід Конституції України в контексті виборчої кампанії", – повідомив політолог.

  На думку Якубіна, залученням священиків у виборчу кампанію Порошенко розколює українське суспільство. Політолог додав, що теми, які чинний президент взяв для своєї передвиборної кампанії, не об'єднують українське суспільство, а розколюють його.

  "Той факт, що політики втягнули сюди свого носа і діючий президент розкручує цю тему, це дуже і дуже конфліктно, насправді. Це вже розколює церковну тему, і це розходиться з Конституцією України. В результаті без сумніву це розколює. Всі теми Порошенка, які він взяв, "Армія. Віра. Мова", ці теми не об'єднують суспільство, а розколюють", – резюмував Якубін.

  Нагадаємо, Порошенко переконаний, що в майбутньому Україна стане членом Європейського Союзу і НАТО.

  Теги : Петро Порошенко президентські вибори Православна церква України
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів