Портнов заявив, що ЄС зняв з нього санкції

  8 Сiчня, 2016 16:40
  Євросоюз остаточно зняв санкції з колишнього заступника голови АП Януковича Андрія Портнова.
  Андрій Портнов
  Фото з відкритих джерел
  Андрій Портнов

  ЄС остаточно зняв санкції з колишнього заступника голови АП часів Віктора Януковича Андрія Портнова.

  Про це екс-посадовець повідомив сьогодні на своїй сторінці у Facebook, зазначивши, що ухвалене 26 жовтня 2015 року рішення суду щодо незаконного введення санкцій вже набуло чинності.

  Крім того, Портнов наголосив, що "канцелярія суду в Люксембурзі повідомила про те, що Рада Євросоюзу у визначені терміни не подала апеляційної скарги" та нагадав про те, що суд Євросоюзу вивчив звинувачення української влади на його адресу і позицію посла ЄС в Україні, а також акти Ради ЄС, після чого визнав рішення таким, що суперечить європейським стандартам та  зобов'язав Євросоюз виплатити Портнову витрати і видатки.

  "Вважаю, що за цю юридичну поразку чиновники Євросоюзу повинні бути вдячні українським прокурорам, Міністру юстиції і своєму послу в Україні Яну Томбінському, який брав активну участь у координації дій з українськими чиновниками, поширенні неперевірених даних та ініціюванні санкцій", - додав Портнов та зазначив, що "через цих чиновників Євросоюзу буде важче відстоювати в суді ЄС свою позицію щодо решти тих, хто підпали під міжнародні санкції".

  Як відомо, скандали в українській верхівці і бездіяльність прокуратури в питанні боротьби з корупцією та притягнення до відповідальності представників режиму Януковича призводять до розчарування деяких європейських чиновників в Україні.

  Теги : Адміністрація Президента Янукович Рада ЄС ЄС Україна компенсація Андрій Портнов Люксембург Ян Томбінський персональні санкції ЄС
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів