Портнов оскаржує санкції проти себе у Європейському суді

  22 Травня, 2015 10:20
  Хоч Портнов уже не в санкційному списку, для нього це стало "справою честі".

  Європейський суд розпочав розгляд справи щодо правомірності введення санкцій з боку ЄС проти екс-заступника глави Адміністрації Президента України Андрія Портнова. Відповідний позов проти ЄС подав сам Портнов.

  Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

  Так, за його словами, під час засідання суду ЄС у Люксембурзі колегія суддів довго і детально опитувала представника Євросоюзу щодо обставин введення проти нього міжнародних санкцій у 2014 році.

  Зокрема, суд декілька разів цікавився у представника ЄС, як Євросоюз за один день міг визначити причетність Портнова до незаконної діяльності, довірившись лише інформації Генпрокуратури України.

  Засіданням Портнов "задоволений" і сказав, що "повністю довіряє Європейському суду, яке б він рішення не виніс".

  Відзначимо, що Андрій Портнов став першим екс-чиновником часів Януковича, чий позов розглядається в суді ЄС. Нагадаємо, в березні 2014 року ЄС ввів санкції проти 22 українських чиновників, включно з екс-президентом і його синами, заморозивши їхні активи в Європі. І хоча в березні цього року Портнова було виключено із санкційного списку, він все рівно вирішив оскаржувати сам факт введення проти нього обмежень. 

  Теги : суд санкції ЄС Андрій Портнов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів