Портнов має намір боротися з фальсифікаціями з боку українських правоохоронців

  17 Березня, 2017 17:35
  Екс-заступник глави АП звинувачує правоохоронні органи України у політично мотивованих фальсифікаціях справ.

  Колишній заступник глави Адміністрації президента Андрій Портнов запропонував масово ініціювати судові процеси і обвинувальні вироки у французьких судах для десятків український слідчих і прокурорів, які свідомо фальсифікували матеріали кримінальних справ.

  Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

  "До уваги політиків, бізнесменів і людей, щодо яких правоохоронними органами України здійснюється політично мотивоване вибіркове правосуддя по лінії Інтерполу і міжнародного розшуку. Пропоную оцінити доцільність і почати серію судових процесів щодо українських правоохоронців у французьких судах, де розташована штаб-квартира Інтерполу", – написав Портнов.

  На його думку, ключовою ідеологемою має стати "недостовірна кореспонденція за сфальсифікованими кримінальними справами, що підписується правлячими українськими чиновниками, починає свій злочинний шлях в Україні, а закінчує у французькому Ліоні в офісі Інтерполу".

  Нагадаємо, раніше Андрій Портнов заявив, що зміни до Кримінально-процесуального кодексу щодо заочного правосуддя потрібні владі для переслідування незгодних з надуманих приводів.

  Теги : Інтерпол правоохоронці Андрій Портнов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів