Порошенку пригрозили новою революцією

  22 Жовтня, 2015 14:51
  Єгор Соболєв пообіцяв підготовку повстання, якщо президент і далі унеможливлюватиме зміни в країні.
  Революція Гідності
  Фото з відкритих джерел
  Революція Гідності

  Народний депутат від "Самопомочі", голова антикорупційного комітету Ради Єгор Соболєв пригрозив почати підготовку нового повстання, якщо закон "Про очищення влади" буде скасований.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  "Я публічно попереджаю Президента України - якщо закон "Про очищення влади" буде скасовано, як законодавець я більше не буду витрачати час на закони" – заявив Соболєв.

  Натомість він пообіцяв зосередитися на підготовці повстання, "яке зупинить реставрацію системи Януковича".

  Народний депутат наголосив, що одним із ключових завдань цього повстання буде набір заново всіх суддів та покарання "нинішніх злочинців у мантіях, які вже два роки нищать запит суспільства на правосуддя". Також він вимагає покарання суддів Конституційного суду, які давали Януковичу диктаторські повноваження, а тепер розглядають скасування люстрації його режиму.

  Соболєв звинуватив у бездіяльності ГПУ та СБУ, керівники яких призначені саме президентом. Він наголосив, що до сих пір не доведена до суду порушена після Євромайдану справа проти суддів КС про зазіхання на конституційний лад, так само як і справи про розстріл Небесної сотні, злочинну недбалість керівників Генштабу та справи топ-корупцій.

  "Я великий прихильник еволюційних змін в Україні. Але якщо Ви і Ваші партнери, Петро Олексійович, робите такі зміни неможливими, доведеться повернутися до революційних" – зазначив депутат.

  Теги : Петро Порошенко єгор соболєв революція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів