Порошенку нагадали його обіцянку розібратися із захопленням Житомирської кондфабрики

  18 Серпня, 2016 10:27
  Якщо президент сказав, що розбереться з Житомирською кондитерською фабрикою, то повинен це зробити, – Сергій Поярков.

  Відомий блогер, активіст та художник Сергій Поярков нагадав президенту про його публічну обіцянку розібратися в ситуації з рейдерським захопленням Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Таку обіцянку Петро Порошенко дав під час щорічної зустрічі з журналістами в червні цього року.  Поярков нагадує, що минуло понад два місяці, а ситуація навколо фабрики лиш погіршується. Нещодавно з’явився лист Європейської комісії щодо рейдерського захоплення кондитерської фабрики в Житомирі. Європейські чиновники розуміють, що сьогодні інвестувати в Україну небезпечно.

  За словами блогера, Єврокомісія категорично не рекомендує міжнародним інвесторам вкладати гроші в Україну. Наразі, вважають там, у нашій країні катастрофічно зросла чисельність рейдерських захоплень.

  "Якщо президент сказав, що він розбереться з Житомирською кондитерською фабрикою, минає тиждень, місяць, два місяці. Якщо ти вже сказав – то розберись. Президент – це не Савченко, яка може молоти будь-які нісенітниці. Слово президента – це слово першої особи держави", – сказав Поярков.

  Блогер наголосив, що обіцянка гаранта Конституції є обіцянкою від імені всіх громадян. І якщо ця обіцянка не виконується, то її не виконують всі українці. "Дуже часто люди не розуміють свого статусу", – підкреслив Сергій Поярков. 

  Теги : Президент Порошенко Єврокомісія житомир «ЖЛ» рейдерство Сергій Поярков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів