Порошенко призначив голів РДА на Одещині

  10 Вересня, 2015 20:56
  Вперше голови райрад були вибрані за відкритою процедурою.
  Фото: прес-служба Президента України

  Президент Петро Порошенко призначив голів районних державних адміністрацій в Одеській області.

  Про це повідомила прес-служба глави держави.

  З новими головами РДА, яких вибирали за відкритою процедурою, і головою Одеської ОДА Михеїлом Саакашвілі президент зустрівся сьогодні в Адміністрації.

  Президент у спілкуванні з новими главами ОДА наголосив, що старі принципи роботи скасовані і нові чиновники мають працювати по-новому.

  Також Порошенко відзначив, що відкриті процедури відбору нових голів РДА, поліцейських та прокурорів допомагають привести на посади кандидатів без досвіду роботи, і це автоматично скасує будь-які корупційні зв'язки та підвищить рівень довіри до них.

  "Нічого страшного в тому, що у поліцію прийшли 80% людей, які ніколи не мали жодного відношення до міліції. Це ще й краще, бо рівень довіри – це ключовий індикатор, який я сьогодні чекаю від кожної структури, де ми робимо кадрове оновлення", – заявив Порошенко.

  Голова Одеської ОДА Саакашвілі на зустрічі з президентом доповів, що новопризначені керівники РДА пройдуть спеціалізований тренінг, а також матимуть можливість вивчити досвід роботи американських колег.

  Зазначимо, що за відкритою процедурою на посади голів РДА було обрано і призначено 22 людини з 26 районів Одеської області. Наразі ще одна кандидатура – на погодженні у Кабінеті Міністрів, а ще 3 посади залишаються вакантними.

  Теги : Порошенко Саакашвілі одеська область РДА
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів