Порошенко зобов'язав антикорупціонерів подавати е-декларацію

  27 Березня, 2017 19:56
  Президент сьогодні підписав відповідний законопроект
  Президент України Петро Порошенкопідписав закон, яким звільнив військовослужбовців від необхідності подачі електронних декларацій, проте зобов'язав їх подавати представників неурядових громадських організацій (НГО).

  Про це повідомляється на сайті ВРУ.

  Як повідомляється в понеділок на офіційному сайті Верховної Ради України, відповідний закон "Про внесення зміни до статті 3 закону України" Про запобігання корупції "(законопроект №6172) повернуто з підписом президента 27 березня 2017 року.

  "Зобов'язуються подавати електронні декларації члени громадських антикорупційних організацій. Зокрема, їм потрібно буде вказати відомості про назву конкурсної комісії або антикорупційного проекту, або організації, членами яких вони є або входили", - сказано в законопроекті.

  Відзначимо, що раніше Порошенко пропонував даним законопроектом тільки звільнити від електронного декларування військовослужбовців-призовників, контрактників, сержантів і старшин за контрактом, молодших офіцерів за контрактом та курсантів вищих навчальних закладів, в яких є кафедри або відділення військової підготовки. Однак після внесення депутатами ряду змін, в законопроекті з'явилася норма, зобов'язуються представників неурядових антикорупційних організацій подавати е-декларації.

  Раніше нардеп Мустафа Найєм заявив, що підписання Порошенко законопроекту про зобов'язання антикорупціонерів подавати е-декларації "стане початком війни з громадянським суспільством".

  Теги : Порошенко антикорупційні організації е-декларації
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів