Порошенко заявив про підготовку Росією "масштабних втручань" у вибори в Україні

  7 Серпня, 2018 09:26
  Президент домовився з лідерами ЄС та США координувати зусилля та протидіяти російському агресору.

  Президент Петро Порошенко заявив про підготовку Російською Федерацією масштабних втручань у виборчі процеси в Україні в наступному році.

  Про це він написав у себе на сторінці в Facebook.

  За його словами, і в Києві, і в Брюсселі, і в Вашингтоні, та й в абсолютній більшості західних столиць немає жодних сумнівів щодо цього. Мета – "зламати небезпечну для агресора європейську єдність та солідарність з Україною, внести розкол у трансатлантичний альянс та підтримати популістичні, націоналістичні та євро скептичні політичні сили".

  "Домовились з лідерами ЄС та США тісно координувати наші зусилля та взаємодіяти на всіх рівнях. Доручаю Раді національної безпеки і оборони України (РНБО) передбачити окреме засідання щодо протидії втручання у вибори. Маємо бути готові спільним з нашими міжнародними партнерами фронтом протидіяти гібридним викликам вільному демократичному волевиявленню наших громадян!" – написав Порошенко.

  Нагадаємо, як екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що це Росія дискредитує його проект по облаштуванню державного кордону з РФ під назвою "Стіна".

  Теги : Росія вибори Україна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів