Порошенко затвердив Стратегію нацбезпеки

    27 Травня, 2015 10:19
    Основний документ оборонного планування передбачає відновлення територіальної цілісності України, співпрацю з державами-членами НАТО і ЄС та досягнення повної незалежності від Росії.

    Президент Петро Порошенко затвердив своїм указом Стратегію національної безпеки України, яку ухвалила Рада національної безпеки і оборони 6 травня.

    Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

    В основному документі оборонного планування зокрема зазначається, що російська збройна агресія та інші можливі загрози вимагають створення нової системи забезпечення національної безпеки і оборони країни.

    Так, Стратегія визначає основні напрямки державної політики у цій сфері:

    - відновлення територіальної цілісності в межах міжнародно-визнаного державного кордону України;

    - підвищення обороноздатності, зокрема завдяки поглибленню оборонно-промислової та військово-технічної співпраці з державами-членами НАТО та ЄС;

    - досягнення повної незалежності від Росії у сфері озброєнь і військової техніки.

    Також у головному безпековому документі йдеться про реформування і розвиток розвідувальних та правоохоронних органів, системи держуправління, а також про нову якість антикорупційної політики.

    Крім того, Стратегія передбачає забезпечення нацбезпеки у зовнішньополітичній сфері, економічної і енергетичної безпеки, кібербезпеки, безпеки інформаційних ресурсів та критичної інфраструктури.

    Теги: Порошенко Стратегія національної безпеки
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів