Порошенко затвердив Стратегію нацбезпеки

  27 Травня, 2015 10:19
  Основний документ оборонного планування передбачає відновлення територіальної цілісності України, співпрацю з державами-членами НАТО і ЄС та досягнення повної незалежності від Росії.

  Президент Петро Порошенко затвердив своїм указом Стратегію національної безпеки України, яку ухвалила Рада національної безпеки і оборони 6 травня.

  Про це йдеться в повідомленні прес-служби Президента.

  В основному документі оборонного планування зокрема зазначається, що російська збройна агресія та інші можливі загрози вимагають створення нової системи забезпечення національної безпеки і оборони країни.

  Так, Стратегія визначає основні напрямки державної політики у цій сфері:

  - відновлення територіальної цілісності в межах міжнародно-визнаного державного кордону України;

  - підвищення обороноздатності, зокрема завдяки поглибленню оборонно-промислової та військово-технічної співпраці з державами-членами НАТО та ЄС;

  - досягнення повної незалежності від Росії у сфері озброєнь і військової техніки.

  Також у головному безпековому документі йдеться про реформування і розвиток розвідувальних та правоохоронних органів, системи держуправління, а також про нову якість антикорупційної політики.

  Крім того, Стратегія передбачає забезпечення нацбезпеки у зовнішньополітичній сфері, економічної і енергетичної безпеки, кібербезпеки, безпеки інформаційних ресурсів та критичної інфраструктури.

  Теги : Порошенко Стратегія національної безпеки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів