Порошенко заступився за Супрун: Пані Уляна є громадянкою України

  5 Лютого, 2019 20:05
  За словами глави держави, Уляна Супрун має повну підтримку президента України.

  Президент Петро Порошенко висловив підтримку відстороненій ухвалою суду від посади в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун, наголосивши, що вона є громадянкою України і громадянство їй було надано його указом.

  Про це він сказав під час виступу на щорічному прийомі компаній-членів Американської торговельної палати в Україні, передає прес-служба глави держави.

  "Я хотів би висловити свою позицію як президента стосовно сьогоднішнього судового рішення. Хочу наголосити, що я як президент коментувати рішення суду по закону не маю права. Хочу наголосити на тому, що пані Супрун має повну підтримку президента України", – зазначив Порошенко.

  Він додав, що дуже цінує ту роботу, яку було зроблено разом із Уляною Супрун в напрямку медичної реформи.

  "Я дуже ціную, що ми разом з пані Супрун зробили. Разом з урядом, разом з парламентом зробили в напрямку медичної реформи. Я дуже ціную ту допомогу, яку я як президент отримую в питаннях запровадження сільської медицини", – підкреслив президент.

  Порошенко також наголосив, що питання громадянства відноситься до виключної компетенції президента України.

  "Я нещодавно мав зустріч з пані Уляною. Наголошую, пані Уляна є громадянкою України, відповідно до указу який підписав президент України Петро Порошенко про надання їй українського громадянства", – підкреслив глава держави.

  Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я через те, що вона має подвійне громадянство і обіймає посаду більше місяця.

  Теги : МОЗ громадянство Петро Порошенко уляна супрун
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів