Порошенко заробляє на співпраці з постачальниками палива сепаратистам "ЛДНР" – журналіст

  13 Березня, 2018 16:16
  Президент через найближче оточення отримує прибуток від співпраці з російським нафтопереробним заводом.

  Президент України Петро Порошенко веде з Російською Федерацією не лише кондитерський і аграрний бізнес, а й через наближених осіб співпрацює з Новошахтинським нафтопереробним заводом, який є постачальником палива в "ЛДНР".

  Про це повідомляє журналіст Олександр Дубинський, наводячи як доказ скани відповідних документів.

  Торговельні операції з російською компанією здійснюються через офшорну фірму JB Park з австрійською пропискою. Бенефіціаром JB Park є найближчий партнер Порошенка по Концерну "Укрпромінвест" і його однокласник Сергій Зайцев.

  "Офіційно Пан Зайцев – заступник директора Корпорації "Рошен", неофіційно – смотрящий за тіньовою імперією Гаранта", – пише Дубинський.

  Журналіст наводить скани документів, що вказують на активну співпрацю JB Park з Новошахтинського НПЗ в розпал активних бойових дій на Донбасі в 2014 році. Згадане нафтопереробне підприємство з моменту початку війни було одним з головних постачальників палива для сепаратистів "ЛДНР".

  Дубинський доводить, що компанія JB Park, пов'язана з найближчим оточенням Порошенка, отримувала прибуток від роботи з російським Новошахтинським НПЗ протягом декількох років, незважаючи на агресію РФ проти України.

  "Опубліковані документи є не лише свідченням активної діяльності Порошенка і його людей в Росії з метою отримання прибутку. Це ще й свідчення небажання Порошенка і Ко поступатися своїми фінансовими інтересами за жодних умов. Навіть якщо ці умови – війна проти своєї країни", – підкреслює журналіст.

  Нагадаємо, раніше про зацікавленість діючої влади України у війні на Донбасі заявив колишній президент Віктор Янукович.

  Теги : АТО ДНР ЛНР Порошенко Рошен Донбас Петро Порошенко Сергій Зайцев JB Park
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів