Порошенко запевнив, що у 2020 році ЗСУ перейдуть на стандарти НАТО

  10 Сiчня, 2019 21:04
  Глава держави зазначив, що героїзм армії дозволяє українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України.

  Президент України Петро Порошенко заявив, що Збройні сили України (ЗСУ) будуть здатні діяти повністю за стандартами НАТО в 2020 році.

  Про це він сказав у ході візиту у Рівненську область, передає прес-служба глави держави.

  Порошенко зазначив, що зусилля українського народу та героїзм армії викликають повагу і розуміння світу та дозволяють українській дипломатії зміцнити міжнародну коаліцію на підтримку України.

  "В 2020 році ЗСУ будуть зорганізовані і здатні діяти повністю за стандартами НАТО відповідно до закону про національну безпеку", – сказав Порошенко.

  Глава держави впевнений, що шлях України до Євросоюзу та НАТО допоможе забезпечити безпеку українських кордонів і суверенітету.

  "Наш шлях до миру, але не на умовах капітуляції, яку нам пропонує російська п 'ята колона, а на умовах національних інтересів України", – наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, Адміністрація президента Петра Порошенка назвала результати воєнного стану, введеного у результаті агресії Росії на Азові, "інформацією із грифом "секретно".

  Теги : ЗСУ НАТО Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів