Порошенко закритим указом присвоїв звання низці чиновників - ЗМІ

  29 Сiчня, 2016 08:35
  Серед них головний військовий прокурор Анатолій Матіос та керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
  Фото: прес-служба президента

  Президент України Петро Порошенко закритим указом присвоїв генеральські звання антикорупційному прокурору, начальнику особистої охорони та заступникам генпрокурора.

  Як повідомляє DT.UA з посиланням на джерела в Адміністрації президента, відповідний указ був підписаний 31 грудня 2015 року.

  Так, заступникові генпрокурора - головному військовому прокурору, старшому раднику юстиції Анатолію Матіосу було присвоєно звання державного радника юстиції II класу, що відповідає званню генерал-лейтенанта. Раніше Матіос мав звання генерал-майора СБУ.

  30-річному заступникові генпрокурора - керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, старшому раднику юстиції Назару Холодницькому присвоєно звання державного радника юстиції ІІІ класу, що відповідає званню генерал-майора.

  Заступнику генпрокурора, старшому раднику юстиції Роману Говді присвоєно звання державного радника юстиції ІІІ класу, що відповідає званню генерал-майора.

  Начальнику Служби безпеки президента України Управління державної охорони України Юрію Федорову присвоєно звання генерал-майора. За даними джерела із АП, за останні півтора року за лінією військкомату він уже двічі отримував звання достроково – підполковника та полковника.

  Зазначається, що Холодницкий та Матіос підтвердили інформацію про присвоєння їм звань, при цьому додавши, що дізналися про це у середині січня. Кожен отримав лише витяг з указу президента № 735, а повного списку чиновників, які отримали звання, вони не бачили.

  Теги : анатолій матіос Петро Порошенко Назар Холодницький Роман Говда
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів