Порошенко законом зняв обмеження для волонтерів

  30 Березня, 2015 14:07
  Президент підписав закон на підтримку волонтерського руху в Україні, яким зняв обмеження для здійснення волонтерської діяльності.

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо волонтерської діяльності", який, за повідомленням прес-служби Президента, "сприятиме розвитку волонтерського руху в Україні та підвищить якість надання волонтерської допомоги".

  Зокрема, в законі уточнюються терміни "волонтерська діяльність" та "волонтер", визначаються напрями волонтерської діяльності, знімаються обмеження для її здійснення організаціями та установами, а також пояснюються особливості відшкодування витрат, пов’язаних із наданням волонтерської допомоги.

  Документ також встановлює, що волонтерами можуть стати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які знаходяться в Україні на законних підставах.

  Внесли зміни і щодо добровільного страхування життя та здоров’я волонтерів на період надання волонтерської допомоги.

  Таким чином, Президент офіційно підтримав волонтерів, які у складний час забезпечують армію краще, ніж військове керівництво, проте до цих пір замість підтримки мали багато обмежень та бюрократичних перешкод.

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів