Порошенко: загроза широкомасштабних бойових дій на сході зростає

  6 Травня, 2015 21:42
  На Донбасі та біля кордону знаходиться майже стотисячне військо противника.
  Фото: відкриті джерела

  Президент України Петро Порошенко заявляє, що загроза широкомасштабних бойових дій з боку російсько-терористичних угруповань на сході України зростає, а кількість сил противника на Донбасі становить 40 тис. осіб та ще 50 тис. зосереджено вздовж українсько-російського кордону.

  Про це Порошенко повідомив на засіданні РНБО, повідомили у прес-службі глави держави.

  Президент зазначив, що при такій загрозі необхідні додаткові заходи для забезпечення обороноздатності держави: "Від проведення оперативного перегрупування військ та зайняття ними обладнаних опорних пунктів, від уточнення завдань по п’ятій хвилі мобілізації, від удосконалення протидесантної і протидиверсійної оборони Маріуполя, Бердянська та всього Азовського узбережжя – і аж до Стратегії національної безпеки", – наголосив Порошенко.

  Також він заявив, що російське військове угруповання поблизу державного кордону складає понад 50 тис. військовослужбовців, що майже в півтора рази більше, ніж у липні 2014 року. Крім того, сумарне угруповання противника на Донбасі з урахуванням бойовиків незаконних збройних формувань становить понад 40 тис. осіб.

  Порошенко додав, що "Росвоєнторг" продовжує регулярно поставляти бойовикам озброєння і військову техніку, боєприпаси, речове майно та паливо.

  Нагадаємо, сьогодні повідомлялось, що бойовики посилюють свої угруповання біля лінії зіткнення.

  Теги : Росія бойовики Донбас бойові дії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів