Порошенко за допомогою Гелетея приховав земельні махінації в історичній частині Києва – "Схеми"

  15 Березня, 2019 11:51
  Глава УДО засекретив факт руйнування національної пам’ятки на земельній ділянці президента.

  Управління державної охорони на чолі з Валерієм Гелетеєм засекретило документи про земельну ділянку президента Петра Порошенка в історичній частині Києва, де була зруйнована пам’ятка національного значення.

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

  Так, у 2013 році столичною міліцією було відкрито провадження за фактом руйнування під час будівництва на ділянці Порошенка у Царському селі (вул. Радіальна, 5) пам’ятки національного значення – частини Олексіївського люнету бастіону Київської фортеці.

  Проте справу було закрито у 2014 році, на четвертий місяць президентства Порошенка, в зв’язку із "відсутністю складу кримінального правопорушення".  Водночас восени 2018 року, щойно журналісти "Схем" почали офіційно запитувати дозвільні документи щодо будівництва на цій ділянці, підпорядковане президенту Управління держохорони почало вилучати з різних держорганів усю документацію, пов’язану з приватними земельними ділянками Порошенка.

  При цьому Гелетей сховав ці матеріали під грифами службової та державної таємниці.

  Журналісти звернулися із запитом на ім’я Петра Порошенка до Адміністрації президента, але поки що не отримали жодних коментарів з цього приводу.

  Сам Порошенко також відмовився відповісти на запитання журналіста, який приїхав до Чернігова 13 березня, аби запитати у президента, чи особисто він давав вказівку Гелетею засекретити документи щодо його земельної ділянки.

  "Я зараз на мітингу, вибачте", – сказав лише Порошенко.

  Нагадаємо, напередодні журналіст Олександр Дубінський розповів, що в Києві горів центральний офіс державного "Укрексімбанку", де компанія "Богдан" президента Петра Порошенка отримала мільярдний кредит.

  Теги : Порошенко забудова Валерій Гелетей Петро Порошенко Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів