Порошенко з друзями заборгували банку-банкруту "Київська Русь" $6 млн

  16 Лютого, 2017 11:29
  "Люди Банкової" не хочуть повертати банку гроші за кредит.

  Підконтрольне президенту Петру Порошенку, народному депутату Ігорю Кононенку та заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському "Автотранспортне підприємство-2240" відмовилось повертати кредит у сумі 6 млн доларів неплатоспроможному банку "Київська Русь". Про це йдеться в розслідуванні "Слідство.Інфо".

  Підприємство Порошенка та його друзів у 2007 році взяло в банку "Київська Русь" 6 млн доларів кредиту під заставу будівлі по вулиці Павла Усенка неподалік Дарницької площі в Києві.

  При цьому кредит підприємство не повернуло і заставу за кредитом не віддало.

  Журналістка "Радіо Свобода", яка досліджувала питання, розповіла, що "Автотранспортне підприємство-2240" мало віддати банку все своє заставне майно, але з’явилася компанія "Про Девелопмент Тім", яка стверджує, що все майно встигла забрати раніше.

  "Підприємство Порошенка і друзів оголосило банкрутство, а всі будівлі перед ліквідацією передало фірмі "Про Девелопмент Тім". Продаж мав ознаки фіктивності, оскільки майно так і залишилося в руках друзів президента. Засновником "Про Девелопмент Тім" виявилася віргінська компанія "Інтрако Менеджмент Лімітед", а її власником, як раніше з’ясувалось, виявився інший друг президента — заступник генерального директора корпорації "Рошен" Сергій Зайцев", - йдеться в розслідуванні.

  Зазначається, що в банку навіть не сподіваються повернути від президента, Кононенка і Гладковського гроші за кредит або нерухомість.

  Адвокатка Тетяна Кілічава, яка допомагає повернути заощадження вкладників "Київської Русі", заявила, якщо б компанія Порошенка та його оточення і інші боржники повернули банку кредит, це дозволило б виплатити всі депозити, які звичайні вкладники втратили на рахунках "Київської Русі".

  Зазначається, що боржники "Київської Русі" не віддавши нерухомість, вже отримали величезну ділянку землі під нею.

  "11 гектарів під "Автотранспортним підприємством-2240" та навколо восени 2015-го року Київрада передала в оренду на двадцять п’ять років іншій фірмі друзів Порошенка – ТОВ "Автоекспо", - йдеться в розслідуванні.

  Нагадаємо, 6 грудня, 2016 року, Апеляційний адміністративний суд Києва визнав незаконною ліквідацію банку "Київська Русь".

  Теги : Петро Порошенко Київська Русь Ігор Кононенко Олег Гладковський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів