Порошенко, Яценюк і Гройсман: відставка прем’єра не на часі

  15 Грудня, 2015 22:30
  У спільній заяві також окреслені першочергові завдання для влади на найближчі тижні.
  Фото з відкритих джерел

  Питання про зміну прем’єр-міністра наразі не стоїть на порядку денному. Україні нині як ніколи необхідні єдність, взаємна підтримка і спільна подальша робота президента, Верховної Ради та уряду.

  Про це йдеться в спільній заяві президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голова Верховної Ради Володимира Гройсмана, опублікованій на сайті глави держави.

  Як зазначається, інтереси України мають бути понад усе, потрібно вгамувати політичні пристрасті й показати політичну культуру, гідну європейської країни.

  Також неприйнятними вважаються будь-які форми взаємопоборювання всередині парламентської коаліції як такі, що "ллють воду на млин" ворогів української державності та демократії.

  У заяві також окреслені першочергові завдання для влади на найближчі тижні.

  Це, зокрема, посилення боєздатності Збройних сил України, ухвалення держбюджету-2016 та змін до податкового законодавства, рішення, які забезпечать продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, і підтримка кроків уряду та Нацбанку для економічної стабілізації й оздоровлення фінансово-банківського сектора.

  Крім того, планується завершити процедуру внесення поправок до Конституції України щодо децентралізації та внесення змін до Основного Закону в частині судової реформи.

  Теги : Арсеній Яценюк відставка Петро Порошенко прем'єр-міністр Володимир Гройсман
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів