Порошенко виявив у Росії невиліковну "імперську сверблячку"

  29 Сiчня, 2016 12:47
  Росія досі не визнає кордони України, окреслені ще у 1918 році.
  Керівництво Росії досі не може заспокоїтися через втрату території України під час розпаду Російської імперії.

  Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу перед курсантами з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут, повідомляє прес-служба глави держави.

  "Скоро вже виповниться 100 років з дати легендарного бою під Крутами у нашій ще тодішній війні за свободу та незалежність України, яку вже навіть у нашій державі у сучасні часи багато хто з істориків з якоюсь сором'язливістю, якоюсь езоповою мовою називає українсько-більшовицькою або й взагалі громадянською", - зазначив президент.

  Він наголосив, що насправді то була війна проти України, яку розв’язала Росія.

  "Історія іноді нагадує біг по колу. Підтвердженням, як мало що змінилося в цій частині Європи стало нещодавнє публічне зізнання очільника Росії, який заявив, що він і досі не визнає того кордону, який у 1918 році при розпаді імперії було проведено між Україною та Росією", - зауважив Порошенко.

  Він нагадав, що кордони України не дають спокою росіянам ось вже сто років. "Який же сильний фантомний біль: століття минуло, а втрачене й досі не дає покою Росії. Та імперська сверблячка створює безпосередню загрозу національній безпеці України і безпеці кожного українського громадянина", - підкреслив президент.

  Він додав, що саме з цієї причини було ініційовано обговорення російської заяви в Раді Безпеки ООН. "Благо, що 177 країн проголосували за Україну як члена Ради Безпеки ООН і з 1 січня 2016 року Україна має абсолютно інші можливості для захисту своїх національних інтересів і глобальної безпеки в Раді Безпеки ООН", - підсумував Порошенко.

  Теги : Росія кордон війна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів