Порошенко витрачає десятки державних мільйонів на агітаційні поїздки в межах Томос-туру – Гнап

  22 Сiчня, 2019 07:46
  Президент здійснює демонстративні подорожі країною в робочий час, а отже, зауважує Гнап, оплачують їх українці.

  Президент Петро Порошенко роз’їжджає Україною, представляючи вірянам отриманий від Вселенського патріарха Томос. Насправді ж, прикриваючись популяризацією церкви, глава держави проводить агітаційні поїздки коштом держбюджету.

  Про це розповів Дмитро Гнап у своєму відеоблозі "Право на правду".

  За його словами, в країні офіційно стартувала виборча кампанія, а Порошенко бере в ній участь не у вільний від роботи час. Відвідування президентом регіонів у межах "Томос-туру", зауважив Гнап, значаться робочими поїздками, відтак оплачують їх українці.

  "Скільки на це може витрачатися коштів? Десятки мільйонів гривень. Адже главу держави супроводжує чималий ескорт, в загальному 200 держслужбовців. Окрім того, до президентського "Томос-туру" залучаються і тисячі працівників бюджетної сфери, які могли б займатися своєю роботою, натомість їх мобілізують для участі у молебнях з президентом", – зазначив Гнап.  Як приклад він навів нещодавнє звезення до Луцька за наказом обладміністрації двох із половиною тисяч людей, які стали масовкою на святкових заходах "Томос-туру" президента.

  Водночас, зауважив Гнап, є й позитив від "Томос-туру" Порошенка, адже у Рівному до приїзду президента нарешті почистили від снігу вулиці й відремонтували частину доріг.

  "Крім того, "Томос-тур" може бути корисний і з точки зору розвитку української криміналістики. Адже поруч з керівництвом країни на урочистих молебнях можна буде побачити чимало кримінальних авторитетів, а їх інколи так важко навіть сфотографувати", – наголосив Гнап.

  Нагадаємо, політолог Олексій Якубін стверджує, що чинний президент Петро Порошенко порушує норми Конституції, використовуючи Православну церкву України в рамках своєї передвиборної кампанії.

  Теги : Порошенко передвиборча кампанія Петро Порошенко президентські вибори Дмитро Гнап томос
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів