Порошенко виступив на форумі депутатів місцевих рад від БПП

  12 Грудня, 2015 19:33
  У промові, виголошеній перед депутатами свої партії, Президент зробив ряд важливих заяв.
  Фото з відкритих джерел

  У Києві завершився форум депутатів місцевих рад від БПП, під час якого відбувся виступ Президента України Петра Порошенка.

  У своїм промові Президент, окрім заяви про те, що зміни до Конституції щодо децентралізації будуть внесені найближчим часом, закцентував свою увагу на ряді аспектів життя країни, основними з яких стали:

  • переконання у продовженні Євросоюзом санкцій проти Росії;
  • висловлення впевненості у скасуванні візового режиму між Україною та ЄС;
  • анонсування "перезавантаження" уряду, позаяк "не всі міністри виправдовують очікування суспільства";
  • обіцянка "зробити все можливе для збереження парламентської коаліції", як головної політичної конструкції для проведення реформ і утримання політичної стабільності;
  • запевнення, що за кілька років дії режиму вільної торгівлі з Євросоюзом українські товаровиробники повністю подолають негативні наслідки закриття доступу на ринок РФ.

  Крім того, Порошенко наголосив, що формування керівного складу місцевих прокуратур має бути повністю завершено до 15 грудня, а також назвав "прикрим непорозумінням і лише технічною помилкою, яка буде негайно виправлена" невнесення до бюджету-2016 статті видатків на Акнтикорупційну прокуратуру.

  Теги : безвізовий режим Росія санкції депутати коаліція БПП зона вільної торгівлі ЄС Україна Антикорупційна прокуратура Кабмін бюджет-2016
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів