Порошенко вирішив на 5 році агресії частково зупинити Договір про дружбу з РФ

  12 Квiтня, 2018 13:56
  Глава держави також заявив про припинення участі України в статутних органах СНД.

  Президент України Петро Порошенко внесе до Верховної Ради законопроект щодо припинення дії окремих положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Росією.

  Про це глава держави заявив під час Київського безпекового форуму, передає корреспондент інтернет-видання UA1.

  "Вже ніхто не сперечається про те, що через відмову Росії зупинити агресію на Сході України, ми можемо зупинити співпрацю з Росією. Йдеться про статті стратегічного партнерства у сфері військового співробітництва. Чому не можна скасувати цей Договір про співпрацю? Тому що там є положення, за якими сторони гарантують територіальну цілісність і зобов’язані не порушувати кордони", – сказав Порошенко.

  З огляду на те, що СНД відмовилася визнавати агресію Росії, Петро Порошенко також заявив про припинення участі України в статутних органах організації.

  "Сьогодні є різні пророцтва експертів про те, що ми нібито стоїмо на порозі нової "холодної війни". Хочу наголосити: вона вже триває, до того ж досить давно. Росія повинна понести відповідальність за дії в Сирії та Україні", –підкреслив президент.

  Нагадаємо, раніше екс-міністр закордонних справ Литовської Республіки та колишній посол Литви в Україні Пятрас Вайтєкунас заявив, що Україні слід очікувати нової хвилі агресії на Донбасі перед виборами 2019 року.

  Теги : Росія Верховна Рада законопроект Петро Порошенко договір про дружбу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів