Порошенко: Відсутність роботи з "чорною бухгалтерією" ПР протягом 2 років має бути розслідувано

  3 Червня, 2016 17:45
  Президент заявив про необхідність розслідування перебування "чорної бухгалтерії" ПР у правоохоронних органах протягом 2 років.

  Президент Петро Порошенко під час прес-конференції 3 червня заявив про необхідність розслідування факту перебування "чорної бухгалтерії" Партії регіонів у правоохоронних органах протягом 2 років і відсутності протягом цього часу роботи з ними.

  "Мені вже зараз відомо, що такі документи існують не тільки в НАБУ. Джерело походження  цих документів – правоохоронні органи. Я розчарований тим, що замість того, щоб розслідувати ці документи 2 роки, ми використовуємо якісь чемодани з компроматом. Ті, хто використовують ці документи як компромат, мають  бути притягнути до відповідальності", - йдеться в заяві.

  Крім того, він наголосив: "Генерал Віктор Трепак, який передав ці документи НАБУ, не звільнений з СБУ – він є кадровим офіцером. Ми в умовах війни,  СБУ – є військова організація, не можна кинути заяву і піти".

  В той же час, Порошенко підкреслив: "Якщо Трепак мав ці документи, як генерал чи офіцер СБУ, він мав або доповісти керівництву, або порушити кримінальну справу і визначати за підсудністю, по яких статтях і хто її має розслідувати. Як цивільна особа він може робити все, що завгодно. Як кадровий працівник СБУ, отримавши ці документи, він мав порушити справу. Якщо вони були в нього 2 роки, і він не порушував – я сподіваюсь, що це не так – то я буду дуже розчарований".

  Разом з тим, президент зазначив: "Грицак повідомив, що ці документи не бачив. І я цих документів не бачив. Побачив їх лише в публікації видання "Українська правда".

  Як відомоПорошенко впевнений, що ніякого офшорного скандалу не було.

  Теги : СБУ Порошенко Партія регіонів НАБУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів