Порошенко відкриє 12-ту Щорічну зустріч YES 11 вересня

  7 Вересня, 2015 15:33
  Порошенко розповість про роль України у сучасному глобальному контексті та поділиться своїм баченням шляхів подолання існуючих загроз і викликів.

  Президент України Петро Порошенко офіційно відкриє 12-ту Щорічну зустріч Ялтинської Європейської Стратегії (YES) під назвою ”У зоні ризику: Як доля нової України впливає на Європу та світ" 11 вересня.

  Про це повідомили в прес-службі YES.

  Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк відкриє другий день Форуму YES 12 вересня викладом власного погляду на реформи, успіхи та проблеми їх імплементації.

  Цього року у Форумі YES, який відбудеться у Києві 10-12 вересня 2015 р., візьмуть участь понад 350 світових авторитетів та лідерів громадської думки у царині політики, економіки, суспільних відносин та медіа з понад 20 країн для обговорення впливу нової України на Європу та світ.

  Серед цьогорічних доповідачів форуму президент Європейської комісії (2004-2014 рр.) Жозе Мануел Баррозу, міністр закордонних справ Швеції (2006-2014 рр.) Карл Більдт, комісар ЄС з питань політики європейського сусідства та переговорів з розширення Йоханнес Хан, генеральний секретар Організації з безпеки та співробітництва в Європі Ламберто Заньєр.

  Нагадуємо, Київ прийматиме щорічну зустріч YES удруге. З 2004 до 2013 року, до анексії Криму Росією, традиційним місцем проведення форуму був Лівадійський палац у Ялті.

  Теги : Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів