Порошенко узаконив військову службу іноземців у ЗСУ

  3 Листопада, 2015 14:26
  Іноземці та особи без громадянства тепер можуть законно служити в українській армії за контрактом.
  Фото: Адміністрація президента

  Президент України Петро Порошенко поставив свій підпис під законом, що дозволяє іноземцям та особам без громадянства проходити військову службу за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу в ЗСУ.

  Про це зазначається в повідомленні на сторінці відповідного законопроекту на сайті ВР.

  Так, зокрема, на військову службу за контрактом прийматимуть раніше не судимих іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і відповідають вимогам проходження військової служби.

  Для них встановлюється випробний термін 2 місяці, а розмір грошового забезпечення визначається на рівні, встановленому для військовослужбовців-українців, які проходять службу за контрактом.

  Також іноземцям та особам без громадянства, що проходять військову службу за контрактом у ЗСУ, будуть довічно давати військові звання. Проте, отримання ними офіцерських військових звань ЗСУ можливе тільки після отримання громадянства України.

  Соціальний захист таких військовослужбовців буде здійснюється відповідно до закону "Про військовий обов'язок і військову службу".

  Особам, що прослужили в Збройних силах 3 і більше років, будуть надавати дозвіл на імміграцію в межах квоти імміграції, що встановлюється Кабінетом Міністрів.

  Теги : ЗСУ іноземці
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів