Порошенко: Україні потрібні роки й десятки мільярдів гривень, аби здолати РФ

  24 Серпня, 2016 11:58
  Під час виступу на Параді до Дня Незалежності президент процитував Маяковського: "Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль".

  Петро Порошенко під час виступу на Параді до Дня Незалежності України зробив ряд важливих заяв та коментарів.

  ПРО РОСІЙСЬКУ АГРЕСІЮ

  • "Окупований Донбас повернеться в єдину українську родину. Це Кремль сприймає землю українського Донбасу як театр бойових дій, а мешканців регіону – як гарматне м’ясо для забезпечення своїх імперських амбіцій. А для нас – ви наші, рідні, близькі, тимчасово розлучені зі своєю українською родиною".
  • "Ворогу України не вдалося реалізувати жодної стратегічної задачі та поставити Україну на коліна.  За це свої життя віддали 2504 українських воїнів".
  • "Угода про асоціацію з Євросоюзом вже працює і поступово компенсує ті колосальні втрати, які завдала війна і економічна агресія Росії. Хоча й Москва намагається душити нас як шоковим закриттям свого ринку, так і блокуванням транзиту в інші країни".
  • "Україні знадобляться ще роки й десятки мільярдів гривень, щоб спати спокійно".

  ПРО ЗСУ

  • "За 2014-2016 роки через військкомати на фронт пройшли майже 300 тисяч осіб. Якби ми рухалися за інерцією минулого року, зараз мала б завершуватис 9 черга мобілізації, але ми не починали і 7. Пріоритет – формування професійної армії. Щомісяця до лав ЗСУ вливаються до 6 тисяч військовослужбовців. До кінця року ми очікуємо більше 20 тисяч контрактників. Наразі 75% армії  – контрактники. При цьому триває формування військового резерву, який складає понад 80 тисяч воїнів".
  • "Головний гарант України – це ЗСУ. І це куди серйозніше за Будапештський меморандум".

  ПРО ПАРАД

  • "Влада цим Парадом звітує, куди йдуть гроші. Наша армія дійсно народна. Це ви, українці, купили чи відновили для армії танки, БМП, бронетранспортери, зенітні комплекси і реактивні системи залпового вогню. Це волонтери першими прийшли на допомогу армії".
  • "Парад – це сигнал і ворогу: українці серйозно готові й надалі боротися за свою незалежність. Агресору краще згадати пораду російського поета Володимира Маяковського: "Товарищ москаль, на Украину шуток не скаль".

  Нагадаємо, 24 серпня у Софійському соборі ряд релігійних та політичних діячів помолилися за Українську державу та благословення для захисників України.

  Теги : АТО ЗСУ Порошенко День незалежності
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів