Порошенко: у нас є дешева робоча сила

  8 Серпня, 2016 10:07
  Петро Порошенко заявив, що Україна може бути вигідним торгівельним партнером для Індонезії

  Під час свого візиту до Індонезії президент Петро Порошенко зазначив, що завдяки угоді між Україною та ЄС для Індонезії відкриваються нові можливості співпраці з Україною. Таку заяву президент України зробив під час виступу на бізнес-форумі у Джакарті.   

  "З 1 січня 2016 року набула чинності глибока і всеосяжна угода про вільну торгівлю між Україною та Євросоюзом. Ми маємо дешеву і дуже кваліфіковану робочу силу, абсолютно фантастичну логістику. Шлях до ЄС займає не 40 днів, як з Індонезії, а 40 годин", – зазначив Порошенко, говорячи про високий торгівельний потенціал України.

  Петро Порошенко вважає, що все це дає можливість для ефективної синергії потенціалів Індонезії і України. На думку президента, Україна може стати платформою для руху індонезійських товарів до ЄС.

  Під час офіційного візиту президент України мав зустріч з президентом Індонезії Джоко Відодо. У ході зустрічі двох президентів обговорювались співпраця в оборонному секторі, сільському господарстві та можливе співробітництво у виробництві енергетичного обладнання та ліків. 

  Теги : Порошенко заява візит співпраця Індонезія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів