Порошенко таємно створив офшор за кордоном

  4 Квiтня, 2016 08:01
  Петра Порошенка та Володимира Путіна обслуговували одні й ті ж "офшорні юристи" з Британських Віргінських островів.

  Міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів опрацював понад 11 мільйонів документів компанії Mossack Fonseca (Панама, Британські Віргінські острови), отриманих німецьким виданням Süddeutsche Zeitung. Серед світових лідерів, які користувались послугами одного з найбільших у світі реєстраторів офшорів, названо й президента України Петра Порошенка.

  Журналісти програми "Слідство.Інфо" провели розслідування на основі отриманих документів. За їх висновками, президент таємно створив офшорну компанію, щоб не сплачувати податки в результаті майбутнього продажу корпорації "Рошен".

  Також журналісти стверджують, що "сліпий траст", про який заявляв Петро Порошенко на початку року, так і не було створено. Активи кондитерської корпорації "Рошен" ймовірно й досі перебувають в управлінні офшорної компанії Prime Asset Partners Limited. Єдиним власником компанії вказано громадянина України Петра Порошенка. Доданий до листування закордонний паспорт з фотографією не залишає сумнівів, що йдеться про чинного президента України.

  Журналісти мають документальні підтвердження того, що угоду про створення "сліпого трасту", куди президент України нібито передав свої активи, досі не підписано. Крім того, Порошенко не вказав створену 21 серпня 2014 року іноземну компанію у своїй податковій декларації за 2014 рік, що може служити свідченням порушення закону.

  Повідомляється, що в документах Mossack Fonseca фігурують імена 12 чинних і колишніх лідерів держав. Серед них президент РФ Володимир Путін, син колишнього президента Єгипту Ала Мумбарак, прем’єр-міністр Пакистану Наваз Шариф, прем’єр-міністр Ісландії Сі́гмюндюр Да́вид Гю́ннлейгссон. 

  Теги : Порошенко Рошен офшор Roshen Mossack Fonseca
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів