Порошенко та олігархи живуть у розкошах за рахунок українців – активісти Саакашвілі

  25 Квiтня, 2018 15:40
  "Рух нових сил" провів новий мітинг проти Порошенка.

  Представники партії "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі під АП вкотре виступили проти дій президента Петра Порошенка – провели мітинг "Коля – хороший парєнь" проти корупційних схем гаранта та міністра Януковича Миколи Злочевського, а також заявили про намір ініціювати оголошення імпічменту главі держави, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  При цьому зазначимо: на мітинг прибічники Саакашвілі принесли креативну ляльку Порошенка, який, воссідаючи на українському народові з табличкою "Продаю країну. Дорого", безкоштовно пригощав присутніх цукерками.

  Крім того, за словами тих же мітингувальників, нині у ЗМІ з’являється багато інформації, яка доводить корумпованість президента – "Корупція вищих ешелонів влади, передусім Порошенка, є причиною того, що країна не розвивається та знаходиться в бідності. Нам розповідають, що вимогу платити високі ціни за газ надходить від МВФ, але насправді ми скидаємось олігархам на чергові яхти".

  Разом з тим, член політради "Руху нових сил" Іван Слободяник запевнив, що партія продовжуватиме свої не лише традиційні, а й регулярні марші за імпічмент.

  Нагадаємодруг президента Кононенко перед можливими перевиборами почав підкуповувати українців.

  Теги : Порошенко Саакашвілі Адміністрація Президента микола злочевський Рух Нових Сил
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів