Порошенко та Аваков уже внесли зміни в декларацію

  8 Листопада, 2016 15:38
  Окремі посадовці використали своє право на зміни в декларації.

  Президент України Петро Порошенко, кілька народних депутатів і чиновників, серед яких глава МВС Арсен Аваков внесли зміни у електронні декларації, повідомляє "Слово і діло".

  В зміненій декларації Порошенко вказав, що отримав дохід у вигляді процентів від Міжнародного інвестиційного банку на 1 928 594 гривень. Міністр внутрішніх справ Аваков змінив площу квартири з 39,3 кв. м на 55,4 кв. метрів.

  Глава МЗС Павло Клімкін переписав свої 47 тис. євро та 41 тис. доларів з "третьої особи" на себе, і 45 тис. євро та 60 тис. доларів на дружину.

  Міністр аграрної політики Тарас Кутовий змінив вартість цінних паперів з 60 тис. гривень на 13 250 000 грн.

  Зазначається, що Аваков досі не виправив свій жарт, задекларувавши авторське право на "Сценарій у вигляді РЮКЗАКА, з газетними вирізками".

  Нагадаємо, нардеп Сергій Мельничук попросив НАЗК надати йому можливість виправити у електронній декларації про доходи за 2015 рік розмір готівкових коштів з 1 трильйона грн на 10 млн гривень.

  Теги : Арсен Аваков декларація Павло Клімкін Петро Порошенко декларація про доходи електронне декларування Тарас Кутовий е-декларування декларування
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів