Порошенко: Судова реформа – це відновлення справедливості

  3 Червня, 2016 15:40
  На початку зустрічі з журналістами президент окреслив головні здобутки своєї діяльності.

  У п’ятницю, 3 червня, о 15 годині президент України Петро Порошенко розпочав прес-конференцію.

  Привітавши журналістів з їхнім професійним святом, що наближається, президент окреслив загальні здобутки влади. Зокрема було згадано спрощення процедури закупівлі ліків, угоду на 1 млрд доларів, підписану з США та підписання закону про відміну оподаткування пенсій.

  Окремо Порошенко наголосив на важливості конституційних змін, які сприятимуть реформі судової системи. "Що головне в цій реформі? Це відновлення справедливості", – зауважив президент та висловив жаль з того приводу, що окремі політичні сили, яких він вважав своїми партнерами, не підтримали внесення змін.

  На думку Порошенка, важливим здобутком реформи стане уможливлення доступу до українських судів людей не з системи.

  "Всі нові судді будуть призначатися на конкурсній основі. І цей процес розпочнеться вже в 2016-му році", – наголосив голова держави.

  Було підкреслено й момент позбавлення суддів недоторканності. За словами Порошенка, такого явища немає ніде в світі, тому вкрай позитивним є той факт, що "нарешті цей радянський рудимент буде ліквідовано".

  Президент переконаний, що реформа повертає право на чесний справедливий суд для громадян України.

  Нагадаємо, 7 червня минає два роки з дня інавгурації президента України Петра Порошенка. Порошенка було обрано президентом 25 травня 2014 року, за нього віддали голоси 54,7% виборців.  

  Сьогоднішня прес-конференція є п’ятою за час перебування Порошенка на посаді президента. На ній присутні 230 журналістів з понад 100 засобів масової інформації.

  Теги : Порошенко прес-конференція судова реформа
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів