Порошенко створив Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів

  23 Лютого, 2016 18:03
  Cпівголовами Ради призначені заступник голови АП Андрій Таранов і прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.
  Фото з відкритих джерел

  Президент України Петро Порошенко підписав указ "Про Раду з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова".

  Про це повідомила прес-служби Президента.

  Зазначається, що Рада, будучи консультативно-дорадчим органом при Президентові, створена з метою реалізації права на свободу слова, налагодження механізму взаємодії державних органів та інститутів громадянського суспільства, зокрема ЗМІ, з питань запобігання перешкоджання професійній діяльності журналістів.

  Наголошується: згідно з затвердженим положенням, основними завданнями Ради є моніторинг ситуації (стану) забезпечення захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова в Україні та напрацювання пропозицій щодо визначення першочергових заходів щодо забезпечення захисту професійної діяльності журналістів і свободи слова відповідно до європейських демократичних стандартів.

  Підкреслюється: співголовами Ради призначені заступник голови АП Андрій Таранов і прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

  Крім того, до складу Ради увійшли представники громадських об'єднань, що діють у сфері медіа, засобів масової інформації, а також Національної поліції, Генеральної прокуратури, Служби безпеки України, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та інших державних органів.

  Теги : ГПУ СБУ Порошенко поліція Святослав Цеголко Нацрада з питань телебачення і радіомовлення Андрій Таранов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів