Порошенко створив НАЗК для легалізації корупції — експерт

  17 Квiтня, 2017 18:19
  Корупціонери будуть використовувати суди для легалізації награбованого майна, вказаного у деклараціях.

  Від перевірки електронних декларацій Національним агентством з питань запобігання корупції не буде досягнуто ніяких результатів у боротьбі з корупцією.

  Про це повідомив політичний експерт Тарас Загородній в ефірі одного з телеканалів.

  "По-перше, НАЗК створювалося для того, щоб не боротися з корупцією,а фактично для її легалізації", — заявив Загородній.

  За його словами, оприлюднену готівку у багатьох деклараціях можна буде досить легко обґрунтувати.  Декларанти заявлятимуть, що вона була зароблена десять-п’ятнадцять років тому і потім легалізовуватимуть її через суди.

  Загородній зазначив, що претензії стосовно електронних декларацій буде неможливо довести. Він пояснив, що один працівник НАЗК за місяць зможе провести перевірку лише десяти-п'ятнадцяти людей без відповідного програмного забезпечення.

  "Якщо навіть передадуть до Національного антикорупційного бюро України якісь підозри щодо відхилення у деклараціях доходів і видатків, то фактично в судах все буде легалізовано. НАЗК — це такий зайвий бюрократичний орган, який нічого вирішувати не буде, тим більше, що його голова Наталія Корчак показала, що діятиме лише на власний розсуд, тому що її не можливо звільнити", — заявив Загородній. 

  Нагадаємо, після відновлення роботи реєстру НАЗК з сайту зникли понад 200 декларацій працівників ГПУ та військових прокуратур.

  Теги : корупція Петро Порошенко НАБУ НАЗК Наталія Корчак е-декларації Тарас Загородній
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів