Порошенко створив Центр досліджень проблем з Росією

  24 Жовтня, 2015 12:31
  Головною метою діяльності центру стануть науково-аналітичні розробки та прикладні дослідження актуальних проблем взаємодії з Росією.
  Петро Порошенко
  Фото з відкритих джерел
  Петро Порошенко

  Президент Петро Порошенко створив Центр досліджень проблем з Росією.

  Про це сказано в указі №605 від 23 жовтня.

  Відповідно до указу, центр створюється в складі Національного інституту стратегічних досліджень як самостійний структурний підрозділ з метою системного аналізу проблемних питань у відносинах з Росією, вироблення пропозицій з забезпечення національних інтересів України.

  Керівник центру буде призначатися на посаду директором Національного інституту стратегічних досліджень.

  Коментуючи створення центру, заступник голови Адміністрації Президента Костянтин Єлисєєв зазначив, що головною метою діяльності центру стануть науково-аналітичні розробки й прикладні дослідження актуальних проблем взаємодії з Росією, насамперед у контексті відповідного забезпечення діяльності Президента України.

  "Військова агресія Росії проти України, зокрема анексія Криму й гібридна війна на Донбасі, тривожні процеси усередині російського суспільства, останні дії Росії на міжнародній арені, які викликають глибоку стурбованість усього цивілізованого світу, перспективи й прогнози економічного розвитку Росії, шляхи сприяння демократичним тенденціям у країні, забезпечення інтересів Української в Росії - всі ці питання вимагають ретельного професійного аналізу й перебувати у фокусі діяльності центру", - сказав заступник голови.

  До основних завдань центру належатиме також розробка практичних рекомендацій при формуванні й здійсненні державної політики України у відношенні Росії.

  Центр досліджень проблем Росії буде функціонувати як самостійний структурний підрозділ у складі Національного інституту стратегічних досліджень із чіткою спеціалізацією.

  Нагадаємо, Президент Петро Порошенко прогнозує спроби Росії послабити українську армію під час перемир'я.

  Теги : Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів