Порошенко ставить під загрозу безвіз і відносини з США – Лещенко

  7 Грудня, 2017 09:49
  Україна зіткнеться з можливим переглядом безвіза з ЄС через тиск на антикорупційні органи.

  Народний депутат від фракції БПП Сергій Лещенко на своїй сторінці в Twitter заявив, що якщо Верховна Рада підтримає законопроект, який дозволить депутатам звільняти керівників антикорупційних органів простою більшістю голосів, Україна зіткнеться з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС і скороченням допомоги в області безпеки від США.

  Проект Закону України № 7362 "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення парламентського контролю" поставить антикорупційні органи в залежність від керівництва держави, що буде означати згортання в Україні антикорупційної реформи.

  "Крім скорочення допомоги в області безпеки від США, Україна також стикається з можливим переглядом безвізового режиму з ЄС. Він був наданий в результаті розпочатої антикорупційної реформи, яка зараз перебуває під загрозою через клептократичне керівництво України, в тому числі президента Порошенка", - написав Лещенко.

  Раніше нардеп від БПП Мустафа Найєм повідомив, що законопроект, який може дозволити народним депутатам звільняти керівників антикорупційних органів більшістю голосів, зняли з порядку денного Верховної Ради.

  Теги : Верховна Рада сергій лещенко НАБУ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів