Порошенко сподівається на позитивне рішення щодо траншу від ЄС

  8 Листопада, 2018 12:31
  Під час зустрічі було відзначено, що "Україна максимально швидко реалізує взяті на себе зобов’язання".

  Президент України Петро Порошенко зустрівся з віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом,з яким обговорив, зокрема, стан реалізації Кредитної угоди між Україною та Євросоюзом щодо четвертої програми макрофінансової допомоги Україні.

  Зустріч відбулася у ході візиту глави держави до Гельсінкі (Фінляндія), повідомляє прес-служба президента.

  Сторони обговорили стан реалізації Меморандуму про взаєморозуміння та Кредитної угоди між Україною та Європейським союзом щодо четвертої програми макрофінансової допомоги Україні в обсязі 1 млрд євро.

  "Під час зустрічі було відзначено, що Україна максимально швидко реалізує взяті на себе зобов’язання в рамках згаданих угод і на сьогодні завершується виконання всіх 6 умов для отримання першого траншу допомоги (500 млн євро) та очікується позитивна оцінка Європейської комісії", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що віце-президент Єврокомісії зі свого боку запевнив у продовженні всебічної підтримки України з боку Європейського Союзу на шляху успішних реформ та імплементації Угоди про асоціацію.

  Як повідомлялося раніше, Україна зможе отримати цього року перший транш нової макрофінансової допомоги від Євросоюзу після того, як підпише меморандум про умови надання коштів.

  Теги : фінансова допомога ЄС Петро Порошенко Валдіс Домбровскіс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів